ثبت نام رایگان ورود به سامانه
 
 
درباره ما
 

شرکت توسعه وب آپادانا به شماره ثبت 12770 با هدف ارائه خدمات کامپيوتری ، طراحی و توسعه وب ، اطلاع رسانی و انتقال فنآوری نوین ارتباطات ديتا به کشور و خدمت به عموم مردم، شرکتها و سازمان ها  ، تـأسيس گرديد. آپادانا مفتخر است با کادری توانمند و مجرب با ایجاد سامانه ارسال و دریافت پیام کوتاه "پیامک آنلاین" از سال 1390 تا کنون در خدمت شما هم وطنان عزیز باشد.

 

سامانه پیامک آنلاین برای سازمانها یا واحدهای سازمانی همچون روابط عمومی، ارتباط با مشتریان و خدمات پس از فروش طراحی شده است که می‌خواهند با جامعه مخاطبین درون و برون سازمان خویش - در تمامی ساعات شبانه روز هر کجا که باشند - تماس مستمر داشته باشند.

واسط کاربر ساده و قابل بکارگیری توسط عموم این سیستم که کاملاً به زبان فارسی طراحی شده است سبب می‌شود که تمامی سطوح سازمانی (اعم از مدیران، پرسنل فنی و کارمندان عادی) بدون برخورداری از اطلاعات تخصصی در حوزه فن‌آوری اطلاعات و فن‌آوری پیام کوتاه قادر به بکارگیری آن باشند.

این سیستم در قالب یک سرویس اینترنتی ارایه می‌شود، بدین معنا که دسترسی و استفاده از آن در تمامی ساعات شبانه روز و ایام هفته، از هر مکان (در صورت دسترسی به اینترنت) امکان‌پذیر است.

پروتکل مخابراتی استفاده شده در این سیستم به گونه ای است که به سرعت انبوهی از مخاطبان، پیام ارسال شده را دریافت می نمایند. هزینه اندک اجرای این راه‌حل به ازای سرانه مخاطبین در عمل با هیچ راه‌حل دیگری قابل مقایسه نیست.